FAQ

faq

Jak mogę się z wami skontaktować? Czy odpowiesz na moje pytania?

Kliknij w zakładkę “SUPPORT” lub napisz na e-mail:  xtc@xtcalien.com

W ciągu max kilku godzin otrzymasz odpowiedź na następujące zapytania:

1: nie otrzymałeś potwierdzenia zakupu i danych do płatności lub zapłaciłeś za zamówienie, ale jego status zmienił się na “anulowane”

2: minęły 3 dni, a zamówienie jest nadal “w trakcie realizacji”

3: minęło 7 dni od oznaczenia zamówienia jako “zrealizowane”, ale nie otrzymałeś jeszcze przesyłki

Odpowiemy także na każde Twoje inne pytanie.

Dlaczego wyskakuje błąd że adres Bitcoin jest nieprawidłowy?

Adres do płatności zawsze jest prawidłowy i błąd leży po Twojej stronie, mianowicie Twój portfel nie potrafi otworzyć bezpośredniego linku z kodem QR więc skopiuj adres portfela ręcznie lub źle kopiujesz ręcznie adres portfela np. z pustymi polami lub z kropką na końcu w adresie portfela BTC lub używasz złej sieci Bitcoin na swoim portfelu.

Dlaczego nie otrzymałem danych do płatności i potwierdzenia zakupu na e-mail?

Jeśli używasz adresów e-mail od tych dostawców to możesz być pewny że wiadomości od nas do Ciebie nie dotrą:

-hotmail

-protonmail

Czy możesz mi powiedzieć więcej o procesie wysyłki? Ile sztuk mogę zamówić?

Minimalna ilość od jakiej możemy zrealizować Twoje zamówienie to 10 sztuk. Wysyłka zawsze jest darmowa. Wysyłamy na dowolny adres, punkty odbioru, paczkomaty i inne skrytki pocztowe. Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj wysłane 1-2 dni robocze po jego złożeniu. Sama dostawa zajmuje zwykle dodatkowe 1-7 dni roboczych w zależności od kraju docelowego. Powiadomimy Cię, gdy tylko Twoje zamówienie zostanie wysłane oraz wyślemy numer przesyłki do śledzenia (tracking).

Czy produkty oferowane przez xtcalien.com są dobrej jakości?

Produkty przez nas oferowane są bardzo dobrej jakości. Towar zakupujemy tylko od sprawdzonych w branży producentów i importerów. Kupując w naszym sklepie możesz mieć pewność gwarancji zadowolenia z zakupu.

Akceptujecie tylko bitcoiny – gdzie mogę je kupić?

Tak, akceptujemy tylko bitcoiny. Możesz zapłacić z dowolnego portfela bitcoin lub giełdy kryptowalut.
Alternatywnie, jeśli nie masz bitcoinów, nadal możesz zapłacić za pomocą bitomatów lub internetowych kantorów kryptowalut.

Sieć bitomatów znajdziesz tutaj : coinatmradar.com

Ile produktu X jest jeszcze w magazynie? Czy możecie również dostarczyć X sztuk/kilogramów? Jak szybko możecie mi to wysłać?

Ilość towaru w magazynie nie ma znaczenia. Otrzymasz swoje zamówienie, jak każdy inny klient, w ciągu kilku dni. Po prostu złóż zamówienie. Dostaniesz je na czas, a jeśli nie to następnym razem złóż zamówienie trochę wcześniej.

Czy mogę złożyć całe zamówienie za pośrednictwem waszego sklepu? Czy jest to bezpieczne?

Oczywiście, że tak. Wystarczy wybrać żądaną ilość i umieścić ją w koszyku – wszelkie rabaty są obliczane automatycznie. Podaj adres dostawy przy kasie i wyślij zamówienie. Po potwierdzeniu płatności wszystko jest gotowe. Twoje dane osobowe są przechowywane przez nas w wewnętrznym formularzu zamówienia tylko tak długo, jak jest to konieczne do przetworzenia zamówienia. Dane adresowe są następnie usuwane z systemu zakupów. Po wysłaniu zamówienia jest ono oznaczane jako “Zrealizowane” – zwykle następuje to w ciągu jednego dnia od złożenia zamówienia. Dane adresowe użytkownika są przechowywane w trybie offline na zaszyfrowanych dyskach i zostaną usunięte po 14 dniach.